26085249
Yandex.Disk'in klasörü bilgisayardaki normal bir klasör gibi görünür, fakat dosyalarınızı ayrıca Yandex sunucusunda da depolar. Dosyalarınıza sadece siz ve seçtiğiniz kişiler erişebilir. İnternete bağlı olan her cihazdan dosyalarınıza erişebilirsiniz.
Programı indirerek,
Lisans Sözleşmesi'nin
şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
Tabletler için Yandex.Disk; fotoğrafları, videoları, e-kitapları ve diğer dosyalarınızı kaydeder. Dosyalarınıza internet bağlantısı olan her yerden erişebilirsiniz. Hatta bazen internete bile ihtiyaç duymazsınız; çevrimdışı modunda Disk'te depoladığınız bir filme veya kitape uçaktayken bile erişebilirsiniz.
Yandex.Disk uygulaması, yeni fotoğrafları ve videoları bulut serviste otomatik olarak kaydeder. Yeni dosyalara yer açmak için onları akıllı telefonunuzdan silseniz bile onları kaybetmezsiniz. Disk'te depolanan diğer dosyalara olduğu gibi bu dosylara da internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.
+
Görseldeki güvenlik kodunu girin:
 
Sevdiğiniz filmleri ve fotoğrafları Disk'e kaydederek büyük ekranda izleyebilirsiniz. Smart TV'ye sahip televizyonunuza uygulamayı kurun ve arkadaşlarınızı çağırıp rahatça koltuğunuza uzanın. TV Disk'ini kullanmayı başlamak için uygulamayı televizyonunuzun uygulama mağazasında bulun.
Nasıl ayarlanır