Klasik Yandex.Disk
Yandex.Disk, bulutla eşitlenen klasörü bilgisayarda oluşturur. Bunun yanı sıra ekran görüntülerinizi doğrudan Disk'te çekebilir ve düzenleyebilirsiniz.
Programı indirerek,
Lisans Sözleşmesi'nin
şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
İndir
Yandex.Disk 2.0 beta sürümü
Bu özel bir deneme programıdır. Yandex.Disk 2.0, bilgisayarınızda yer kaplamamaları için dosyaları sadece bulutta saklar.
İndir
Programı indirerek,
Lisans Sözleşmesi'nin
şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
Tabletler için Yandex.Disk; fotoğrafları, videoları, e-kitapları ve diğer dosyalarınızı kaydeder. Dosyalarınıza internet bağlantısı olan her yerden erişebilirsiniz. Hatta bazen internete bile ihtiyaç duymazsınız; çevrimdışı modunda Disk'te depoladığınız bir filme veya kitape uçaktayken bile erişebilirsiniz.
Telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf ve videolar için Yandex.Disk’te sınırsız depolama alanınız olsun: Yapmanız gereken tek şey mobil Yandex.Disk uygulamasını cihazınıza indirip otomatik fotoğraf yükleme özelliğini etkinleştirmek!
+
Görseldeki güvenlik kodunu girin:
 
Fotoğraflar Rusya Uzay Ajansı Roscosmos tarafından sağlandı
Sevdiğiniz filmleri ve fotoğrafları Disk'e kaydederek büyük ekranda izleyebilirsiniz. Smart TV'ye sahip televizyonunuza uygulamayı kurun ve arkadaşlarınızı çağırıp rahatça koltuğunuza uzanın. TV Disk'ini kullanmayı başlamak için uygulamayı televizyonunuzun uygulama mağazasında bulun.
Nasıl ayarlanır